Çakmak Mah. Tavukçu Yolu Cad. Abant sk. No: 16 Ümraniye / İSTANBUL
trarenru

Kafe Ve Restoran Havalandırma Sistemleri

Anasayfa » Kafe Ve Restoran Havalandırma Sistemleri
Havalandırma Sistemleri

Mutfak havalandırma sistemlerinin kullanıldığı kafe ve restoran havalandırma sistemleri, hem mutfak ortamının hem de kafe ortamının havalandırılması için kullanılan sistemlerdir. Katı yakıt sistemleri olarak kullanılmadan sadece ortamdaki kirli havanın çekilmesi aynı zamanda temiz havanın ortama yeniden kazandırılmasına yönelik filtreli sistemler arasında yer almaktadır.

Kafe Ve Restoran Havalandırma Sistemleri Kullanım Amacı

Baca sistemleri arasında küçük ve geniş alanlar için kullanılmakta olan havalandırma sistemlerinde, merkezi bir sıcak – soğuk hava ünite özelliği kullanılmaktadır. Kış ve yaz aylarına uyumlu sistemler olarak, dört mevsim rahat ve temiz bir kullanım imkanı sunacaktır. Aktif karbon filtreler ve elektro statik filtrelerin de kullanılabileceği bu sistemlerde yıkanabilir metal özelliğiyle kolay temizleme yöntemleri de sunulmaktadır.

Kafe ve restoran havalandırma yapımı için kullanılmakta olan son teknoloji filtreler ve üniteler, ortamın atık havadan arınarak, temiz bir havaya geçebilmesini sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Aktif karbon filtreler ile desteklenen bu filtre sistemleri sayesinde kokunun ortamdan direkt olarak atılması sağlanabilmektedir.

Mutfak Havalandırma Sistemleri

Restoran ve kafe havalandırma sistemleri için ilk adım öncellikle kötü kokulardan arınmak olmalıdır. Genellikle mutfak tarafındaki yemek kokularının restorana yayılmasıyla rahatsız edici bir ortamın oluşmasını sağlar. Mutfak havalandırma sistemleri, yemek, ızgara ve yağ kokusunun çekilerek, karbon filtre metalleri üzerinde toplanarak sağlıklı bir hava ortamının sağlanmasına yardımcı olacaktır. İklimlendirme sistemleri ile havalandırma sistemlerinin aynı anda çalışması sorun olmadan, temiz hava alanının sağlanmasına imkan verilecektir. Kafe ve restoran havalandırma yapımı, profesyonel bir ekiple ve ekipmanla birlikte sağlanarak, mekanın iç mimarisine uygun şekilde dizayn edilecektir. Son teknoloji havalandırma sistemleri sayesinde, şık ve temiz görünümlü bir kafe restoran mekanına sahip olabilirsiniz.

Kafe Ve Restoran Aktif Karbon Filtreler

İyonize edilerek süzme işlemi yapmakta olan karbon filtreler, elektrikle desteklenerek yemek ve atık kokuların ortamdan çıkartılmasını sağlayacaktır. Metal filtre özelliği sayesinde atık gazın güçlü bir şekilde ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamakta olan bu sistemler, koku arındırıcı olarak havadaki hidro karbonlardan ve benzeri birleşenlerden ortamı temizleyecektir.

Profesyonel bir ekiple birlikte montaj işlemi de yapılarak, havalandırma sistemleri işlemini yerine getirecek olan firmamız, aynı zamanda  iklimlendirme sistemleriyle birlikte çalışacak şekilde son teknoloji havalandırmaların kullanılmasına olanak vermektedir. Sistem kurulmadan önce ortamın ihtiyaçları, duman ve koku kapasitesi hesaplanarak, havalandırma sistemlerinin güç ayarlarına yönelik çalışmalarda bu şekilde gerçekleşecektir.

Kafe ve Restoran Havalandırma Sistemleri Montaj

Havalandırma sistemleri, modelleri, ortamın iç özellikleri, mutfak özellikleri ve havalandırma izolasyonu detaylarına göre hesaplanmaktadır. Profesyonel bir destek için mekan özellikleri üzerinden yapılacak olan araştırmalarla, deneyimli bir ekiple birlikte kurulum ve montaj işlemi yapılacaktır. Alan genişliği, havalandırma sistemi kullanım niteliği ve ızgara, ocak özelliklerinin yanı sıra şık bir tasarımla da iç mimariye hizmet edilmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:<
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat