Çakmak Mah. Tavukçu Yolu Cad. Abant sk. No: 16 Ümraniye / İSTANBUL
trende

İzolasyon Firmaları

17.07.2020
30
İzolasyon Firmaları

Endüstriyel alanda kullanılmakta olan kazan, boru, vana ve mekanik sistemlerin izolasyonlu olması, enerji tüketimini azaltmak ve koruma sağlamak için idealdir. İzolasyon firmaları, sıcak ve soğuk yalıtım sistemlerini profesyonel bir şekilde yaparak, enerji kaybını önceleyecek, hava sıcaklığını ve vana armatürü kaçaklarının da önlenmesini sağlayacaktır. Yalıtım ceketleri, iç ve dış yüzey yalıtım sistemleri kullanılabilmektedir.

İzolasyon Firmaları Nasıl Hizmet Verir?

Garantili bir süreç olan izolasyon hizmetleri, öncellikle firmaların endüstriyel alanda kullanılmakta olan mekanik sistemin ne olduğunu analiz etmesiyle ilk adımın atılmasını sağlamaktadır. Burada kazan, boru ve depolama alanına dönük yapılacak olan izolasyona yönelik kullanılacak malzemelerin neler olduğu, sistemin sıcaklığıyla direkt bağlantılıdır. Ekipman kullanımı soğuk, sıcak ve kızgın derecelere göre değişmekte, taş, yün, cam yünü ya da alüminyum kullanımı da bu şekilde tercih edilmektedir. Ekipmanın kullanımının ne yönde olacağı da yine sistemin nasıl çalıştığıyla doğrudan bağlantılıdır. Yalıtım ceketleri, boru, kazan ve vana üzerinden kullanılarak, izolasyon firmaları sayesinde tasarruf sağlanabilecektir. Bu anlamda İzo Teknik, iş ortaklarına yıllar boyu kullanım güvencesiyle ve yüzde yüz kalite sözüyle hizmet vermektedir.

İzolasyon Sistemleri Ve Yalıtım Ceketleri

İzolasyon firmaları, klima hatları, kızgın yağ hatları ve endüstriyel alanda kullanılmakta olan diğer kazan, depo alanlarına özel uygulanmaktadır. Yalıtım ceketleri ile sıcaklığın veya soğukluğun kazan, boru, vana ve depolama alanı içerisinde kalması sağlanabilirken, aynı zamanda terleme ve korozyon durumunun da yaşanmaması için izolasyon sistemleri kullanılmaktadır. Enerji kaybının yaşanmaması, yakıt tasarrufunun sağlanması, sıcaklık ve soğukluğun stabil kalması sağlanmaktadır.

Yalıtım sistemleri ve ceketleri kullanılarak, kızgın yağ hatları, klima sistemleri, depolama alanlarındaki ısı kaybının engellenmesi sağlanacak, bu alanda mühendisler ve teknik elemanlarla çalışarak, garantili bir sürecin yaşanması sağlanacaktır.

Türkiye’de İzolasyon Firmaları

Türkiye’de hizmet vermekte olan İzolasyon şirketlerinden biri olarak İzo Teknik, endüstriyel ve ısıtma alanlarında kullanılmakta olan kazan, boru, vana ve armatürler için gelişmiş izolasyon malzemeleri kullanmakta, uzun süreli bir kullanım için garanti vermektedir. Profesyonel bir izolasyon hizmeti almak için gerekli olan yalıtım malzemelerini kaliteli bir şekilde kullanarak, montaj ve sabitleme işlemlerinde de sizlere destek olacaktır. % 100 sıcaklık ve soğukluk yalıtımı sağlanacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:<
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp