Çakmak Mah. Tavukçu Yolu Cad. Abant sk. No: 16 Ümraniye / İSTANBUL
trarenru

Çorlu İzolasyon Firmaları

03.08.2020
449
Çorlu İzolasyon Firmaları

Yaşam alanlarında daha az yakıt kullanmak ve yakıt maliyetini en aza indirmek için son yıllarda bir fırsat olarak önemli bir yer tutan ısı yalıtım mantolama sistemi Çorlu içinde önemli bir yatırım haline geldi. İnsanlar yaşam alanlarında hem konforlu bir hayat sürmek hem de aylık faturalarını azaltmak istiyor bunun için Çorlu izolasyon firmaları hazırladıkları projeler ile insanların beklentilerini karşılıyor.

Hayaliniz Gerçeğe Dönüşsün

Yeni binaların inşaat aşamasında iken uyguladığı ısı yalıtım mantolama sistemlerinin eski binalarda da uygulanması ile hem binaların dış görüntüleri değişiyor hem de insanlar önemli oranlarda karlılık elde ediyor. Soğuk kış günlerinde sıcacık bir evde ya da tam tersi yazın sıcağında dış mekanlara göre daha serin bir evde yaşamayı kim istemez! Ancak bu hayalin gerçeğe dönüşmesinde pay sahibi olan ısı yalıtım mantolama sistemini uygulayan firmalar.

Yatırıma Değer Katan Firmanın İşçiliğidir

Çorlu bölgesinde izolasyon konusunda sayıları her geçen yıl artan firmalar arasında doğru olan firmayı seçmek ancak bu planlamanın istenen sonuca ulaşmasını sağlar. Çorlu izolasyon firmaları arasında yılların tecrübesi ile kendisini kanıtlamış, ekibi ve kullandığı malzemelerin kalitesi ile tamamladığı projeler ile dikkat çeken bir ısı yalıtım mantolama firması yatırıma değer katar ve yapılan masrafın karşılığını verir, yanlış seçimde hata payı fazla olacağı gibi beklenen sonucun alınması da söz konusu olmaz.

Çorlu İzolasyon Firmaları Özellikleri

Çorlu İzolasyon Firmaları seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu özellikler aşağıda sıralandığı gibidir:

  • Firmanın gerçekleştireceği ısı yalıtım uygulamasında seçilen malzeme kalınlığı yeterli mi? Uygulama TSE 825 standartlarına uygun mu
  • Firma İZODER (Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımı Derneği) üye listesinde yer alıyor mu? İZODER Üye Tanıtım Kartına sahip mi?
  • Firma ile ısı yalıtımı uygulama sözleşmesi imzalandığında yapımızın ısı kayıplarını doğru tespit edebilecek teknik donanıma sahip mi?
  • Isı yalıtımı uygulamasını yapan firma kurumsal bir firma mı?
  • Firmanın kurumsal bir internet sitesi var mı ve bu site ihtiyaçlara dönük beklentiyi karşılıyor mu?
  • Firma daha önce uygulaması yapılmış olan yapıların referans listesine sahip mi?
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:<
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat