Çakmak Mah. Tavukçu Yolu Cad. Abant sk. No: 16 Ümraniye / İSTANBUL
trarenru

Kauçuk Boru İzolasyonu

07.12.2020
960
Kauçuk Boru İzolasyonu

Kullanım yerine ve amacına göre farklı materyallerle bir araya getirilen kauçuk malzemesi, genel olarak izolasyon alanında kullanılmaktadır. Özel ısı yalıtım ve yoğuşma kontrolü sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kauçuk boru izolasyonu, ısı iletkenliğini kontrol edecek, enerji tasarrufu sağlayacak ve esnekliğiyle boru çeperinin sarılmasında işlevsellik gösterecektir.

Kauçuk Boru İzolasyonu Malzemesinin Özellikleri

Kauçuk sıcaklığın değerinin ve su buharı difüzyon direncinin önüne geçebilecek kapsamlı bir levha olarak dizayn edilmiştir. Isı yalıtımı alanında özellikle borularda kullanılmakta olan malzeme, kapalı gözenekleriyle ısının borunun iç çeperinden geçerken değişmemesini sağlayacaktır. Kauçuk boru izolasyonu, direnç ve ısı iletkenliği açısından profesyonel bir destekçi olarak ısı tasarrufu sağlayacaktır.

· Güneşin mor ötesi ışınlarına karşı dirençli ve hassastır.

· Isının kontrol edilmesini ve buhar hacminin düzenlenmesini sağlayacaktır.

· Esnek bir malzeme olarak cam yünü ve taş yünü ile birlikte kullanılarak boru üzerine geçirilmektedir.

· Kullanım yerine göre farklı boyutlarda ve ölçülerde levha olarak tasarlanabilmektedir.

· Yoğuşma ve ısı yalıtımında tam bir profesyoneldir.

· Boru ceketi, vana ceketi ve tanklarda kullanılabilir.

Kauçuk Boru İzolasyon Hizmeti

Kauçuk Boru

Kauçuk boru izolasyon hizmeti kapsamında, borunun üst ve alt çeperlerine etkili olacak ısı değerine göre kapsamlı bir hizmet sağlanacaktır. Kullanım sıcaklığı -60 ile + 105 derece arasında değişmekte olan kauçuk, taş yünü ve cam yünü malzemeleriyle birlikte daha yüksek ısı değerlenin korunmasında da etkili olacaktır.

Isı yalıtımı sistemleri; ısı yalıtımı sistemleri üzerinden su buharı difüzyon özelliği ve sıcaklığın stabil kalmasını sağlayan kauçuk malzemesi, kapalı gözenekleri olduğu için hava geçişinin en düşük seviyede kontrol altına kalmasını sağlayacaktır. Endüstriyel borularda, ısı yalıtım ve iklimlendirme sistemlerinde kullanılabilen malzemelerle bir araya gelerek, yüksek ısı değerinin düşmemesini sağlayacak kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Güvenli Kauçuk Boru İzolasyonu Sistemleri

Güvenli yalıtım için uzman ekiple birlikte çalışılarak, özel kauçuk levha üretimi sağlanmaktadır. Isı değerinin azalmaması ve enerji tüketiminin en aza indirilmesi için izolasyon sistemleri ideal performans sunar. Kullanım sıcaklığı ve su baharı difüzyon derecesi 3000- 7000 arasında değişiklik gösterirken, ısı iletiminin en aza indirilmesinde etkili olmaktadır. Kullanım yerine ve amacına göre farklı levha türlerinde borulara giydirilerek, iç ısı değerinin stabil kalmasında etkili olacak profesyonel hizmet kapsamına girmektedir.

Yüksek Enerji Tasarrufu İzolasyon Sistemleri

İzolasyon firmaları özellikle kauçuk, cam yünü, kum ve taş yünü üzerinden yapılan sistemler olarak, ısı ve buhar direncinin kontrol altına alınmasını sağlamaktadır. Saha keşif ekibiyle birlikte boru boyutları, vana ve tank çeperi üzerine incelemeler yapılarak izolasyon hizmeti verilecektir. Kauçuk boru izolasyonu, enerji tasarrufu sağlayacak, ısı değerinin stabil kalmasına destek olacaktır.

Kaliteli malzeme kullanımı, mühendislik ve profesyonel çalışma ile endüstriyel alanda ve iklimlendirme sistemlerinde izolasyon kullanımının % 100 etkili bir çözüm olarak yansıtılması sağlanacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:<
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat