Çakmak Mah. Tavukçu Yolu Cad. Abant sk. No: 16 Ümraniye / İSTANBUL
trarenru

İstanbul İzolasyon Firmaları

03.08.2020
563
İstanbul İzolasyon Firmaları

Isı yalıtım sektöründe faaliyet gösteren İstanbul izolasyon firmaları, endüstriyel işletmelerde yer alan ısıtma ve soğutma sistemlerinin yalıtım işlerini yaparlar. Tank, kazan ve boru izolasyonunun yanı sıra havalandırma ve vana sistemlerinin de kullanıldığı işletmelerde yapılan izolasyon çalışmalarında yüzde 90’lara varan enerji tasarrufu sağlanır.

Enerji Tasarrufunda İzolasyon Firmalarının Önemi Nedir?

Yapılan masrafı bu sayede kısa zamanda amorti eden yatırım aynı zamanda ülkede enerjide ki dışa bağımlılığın azalmasına olanak tanır ve hem ailelerin hem de ülkenin ekonomisine katkı sunar. Her sektörde olduğu gibi izolasyon işi yapan firmalarda da belli kriterler vardır çünkü ısı yalıtımı uzmanlık gerektiren bir işlemdir. İstanbul izolasyon firmaları arasından bir seçim yapmaya karar verildiğinde öncelikle işçilik ve malzeme kalitesine önem veren firmayı tercih etmekte her zaman fayda vardır.

İzolasyon Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İş yaptırma sürecinde yalıtım firmalarının referansları, verdiği fiyatlar, verdiği garanti süresi gibi detayların hemen hepsini araştırılmalıdır. Firmanın bina için önerdiği mantolama ve ısı yalıtım sisteminin uygun ya da uygulanabilir olup olmadığından emin olunmalıdır. Isı yalıtımı işlemi ilk yapıldığında bir hayli maliyetlidir ancak orta ve uzun vadede ciddi oranlarda karlılık sağlar. Kalitesiz malzeme seçimi ya da uzman olmayan kişiler tarafından kriterlere uygun olmayan şekilde yapılan bir izolasyon çalışması sonucu tasarruf yapmak yerine ayrıca beklenmedik giderler ile karşılaşma olasılığı artar. Bunun için ısı yalıtım firmasını doğru seçmek gerekir.

İstanbul İzolasyon Firmaları Ne İş Yapar?

İstanbul’da hizmet veren izolasyon firmaları arasında yer alan İzo Teknik, endüstriyel ve ısıtma alanlarında kullanılmakta olan kazan, tank, boru ve vana için gelişmiş izolasyon malzemeleri kullanmaktadır. Bu sayede uzun süreli bir kullanım için garanti vermektedir. Son teknoloji yalıtım sistemleri ve ceketleri kullanılarak, kızgın yağ hatları, klima sistemleri, depolama alanlarındaki ısı kaybının engellenmesini sağlamaktadır. Bu alanda mühendisler ve teknik elemanlarla çalışarak, garantili bir sürecin yaşanmasını sağlamaktadır. Profesyonel bir izolasyon hizmeti almak için yalıtım malzemelerini kaliteli bir şekilde kullanarak, montaj ve sabitleme işlemlerinde de sizlere destek olur. Böylece % 100 sıcaklık ve soğukluk yalıtımı sağlayarak sizleri yüksek fatura maliyetlerinden korumaktadır. Üstelik ülkesel anlamda da ekonomiye katkıda bulunmaktadırlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:<
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat